Archív pre kategóriu ‘Nezaradené’

Banská Bystrica z Hornej Skaly

Vitara je akosi pokazená, tak som premýšľala, kam vyraziť bez nej. Na um mi prišlo ísť domov – na Nevoľné cez kopce. Zavolala som sestre, že prídem. „Super nápad a ani sa nemusíš báť, bude tam veľký pohyb!“ Pozrela som trasu, nabalila paličky a vyrazila popri Badínskom potoku do pralesa, po asfaltke až na jej koniec. Sama. Za celý čas som stretla jednu cyklistku. V tieni lesa sa bežalo pohodovo. (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on júl - 15 - 2023
ketegória: Nezaradené
Značky:

alebo: Ako som si išiel kúpiť baterky a skončil som na Passo Falzarego

PÚTNIK
Rád sa túlam. Ľudia sa, vraj, čo sa týka cestovania, delia na dve základné skupiny: plánovači a pútnici. Som si istý, že patrím do tej druhej menovanej. Keď prídem do nejakého nového mesta, rád si pred tým nepozriem, aké všetky pamätihodnosti by mi nemali ujsť, a namiesto toho sa len tak túlam ulicami a čakám, čo ma stretne. (Zobraziť viac…)

Anička
Anička on júl - 24 - 2019
ketegória: Nezaradené

Chopok

Trvalo to dlhšie, ako sme chceli, ale nakoniec sme sa úspešne zozbierali v toto nedeľné ráno do Chrústika a vyrazili do hôr. Auto sme odparkovali „na starom dobrom“ miestečku pod Srdiečkom. Otec vyrazil nahor ako prvý, ja s Annou v tesnom závese 🙂 , Ičo mal ešte iné neodkladné povinnosti. Keď ich vybavil, krajšiu časť tímu 😉 obehol ako šíp. (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on december - 17 - 2018
ketegória: Naše akcie, Nezaradené
Značky:

Kirkjufellsfoss

Odtrhli sme sa z reťaze a nechali sa veľmi rýchlo nahovoriť na krátky výlet na Island. Odlet z Prahy nám posunuli kvôli vetru v Reykjavíku (resp. Keflavíku), po prílete sme 2 hod. sedeli v lietadle. Kvôli vetru nebolo možné pristaviť schody k lietadlu. V skutočnosti isto chceli na palube vypredať všetky bagety s krátkou dobou spotreby 🙂 (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on február - 28 - 2018
ketegória: Nezaradené
Sedmák

Sedmák

…alebo prečo bratská a nie sesterská láska 🙂

Tento výlet azda zapasoval každému účastníkovi, keďže ako to býva zvykom  v predvianočnom čase, každý chce všetko do Vianoc alebo konca roka postíhať, až sa zdá, akoby v Novom roku všetko skončilo a čas neplynul ako predtým. (Zobraziť viac…)

oM
oM on december - 20 - 2017
ketegória: Naše akcie, Nezaradené
Značky: