Archív pre kategóriu ‘Naše akcie’

Sitno

Predpoveď bola dosť zlá, búrková a tak otče hľadal destináciu, kde by sa dalo vybehnúť vyvetrať hlavu. Naďabil na Sitno, už sme tam dávno neboli. Po raňajkách sme sa pobrali na cestu. Zaparkovali sme pri Počúvadlianskom jazere, asi za 5 EUR na pol dňa.  (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on máj - 26 - 2024
ketegória: Naše akcie
Značky:

Malá Poľana

Išlo už o tretí ročník spoločného výletu v bratskom kňazskom spoločenstve. Pred rokom sme boli v okolí Krížnej vo Veľkej Fatre, tento rok sme zavítali do Slovenského raja. Spišská diecéza nám vyšla v ústrety a hostila nás v objekte vznešeného mena, teda na Biskupských chyžkách, za čo všetkým kompetentným úprimne ďakujeme. Je to naozaj krásne miesto uprostred národného parku. Podľa informačnej tabule v pôvodnej chate kedysi býval správca miestnych biskupských lesov. (Zobraziť viac…)

oM
oM on máj - 17 - 2024
ketegória: Naše akcie
Značky:

Ihla

Keďže sa otčemu otvoril časový priestor, Anička učila v Poprade a moja hlava potrebovala nejaký reset, tak sme sa vybrali všetci do Popradu. Tatranské podmienky nedovoľovali nič veľavýznamné, na podnet Aničky sme sa pobrali pozrieť Levočské vrchy. Konkrétne tretí a aj ich najvyšší vrch. (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on máj - 11 - 2024
ketegória: Naše akcie
Značky:
oM
oM on máj - 9 - 2024
Značky:
oM
oM on máj - 6 - 2024
ketegória: Naše akcie
Značky: