Archív pre kategóriu ‘Naše akcie’

Trangoška

Konečne po dlhom čase som mohla byť súčasťou tímu, ktorý išiel do hôr, nie toho, čo sedel doma či pracoval. Vstávanie síce náročné, no ocova veta: „Možno je toto jedna z posledných príležitostí.“ ma predsa len zdvihla z postele. (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on marec - 19 - 2018
ketegória: Naše akcie
Značky:

Hrebeň na Ostredok

V čase keď si Ičo s oM užívali hrebeň zo Smrekovice cez Skalnú Alpu do Vyšnej Revúcej, aj nás so Zuzkou vytiahlo krásne počasie do Veľkej Fatry. Vybrali sme sa z Rybô na Krížnu, ďalej sme pokračovali hrebeňom smerom na Ostredok, no z Dlhého Grúňa (1560m) sme zlyžovali do Suchej doliny ku prameňu Revúcej. Odporúčam, je to super strmý a dlhý svah, ako to vidno na poslednej fotke nad Zuzkinou hlavou 🙂 . (Zobraziť viac…)

Vlado
Vlado on marec - 5 - 2018
ketegória: Naše akcie
Značky:

Skalná Alpa

Podsuchá – Skalná Alpa – Tanečnica – Rakytov – Minčol – Čierny kameň – Vyšná Revúca

Všetko to začala piatková sms a následný, skoro nočný, telefonát rozhodol o sobotňajšom dianí. Ranný „rýchly“ štart smer Donovaly, kde berieme rozhodujúcu osobu dnešného dňa, Barborku. V Podsuchej opúšťame hlavnú cestu a ideme smer hotel Smrekovica. (Zobraziť viac…)

Ivan
Ivan on marec - 4 - 2018
ketegória: Naše akcie
Značky:
Titulok

Skubínske lúky

V nedeľu bolo jednoducho tak pekne,
že sa nedalo nefotiť,
aj keď je to „len“ z okolia Suchého vrchu. 🙂

 

(Zobraziť viac…)

Anička
Anička on február - 26 - 2018
ketegória: Naše akcie
Značky:
titulok

Ploská

Po týždni opäť vo Veľkej Fatre, opäť vo Vyšnej Revúcej a opäť na Ploskej, dokonca dva krát. Ráno som vyzdvihol Iča a vzhľadom na predpoveď blížiacich sa arktických dní (celodenná teplota pod -10°C), nastala v aute diléma, z ktorej vzišlo, že z pôvodného plánu nízkotatranského hrebeňa z Čertovice na Štefáníčku a späť skúsime radšej niečo na Donovaloch. V podstate nám to bolo jedno, hlavne sme chceli vypadnúť von do prírody a samozrejme v tomto období na skialp… (Zobraziť viac…)

oM
oM on február - 25 - 2018
ketegória: Naše akcie
Značky: