Archív pre kategóriu ‘Naše akcie’

Šoproň

Z Banskej Bystrice sme vyrazili okolo tretej. V Liptovských Revúcach sme stretli ešte posledných lyžiarov schádzajúcich zo sedla Ploskej, a potom už nikoho. Na krajinu sadal večer, čerstvo napadnutý sneh vytvoril dekoráciu na stromoch. V sedle Ploskej sme nahodili čelovky a vydali sa do tmy a hmly. Neboli potrebné dlho, lebo na vrchole Ploskej sa oblak dostal za nás a tmu ožiaril jasný mesiac. (Zobraziť viac…)

Anička
Anička on február - 9 - 2020
ketegória: Naše akcie
Značky:

Spod Malého Závratu

Keďže sa otče vybral za oddychom do milovaných Tatier, chceli sme sa aspoň na 1 deň pridať k nemu. Anička však v piatok k večeru zavolala, že to nepôjde, telo zahájilo protest. Po položení si závažnej otázky: “ Ísť, či neísť?“ a patričnom váhaní som sa rozhodla, že idem i sama. Však s nocľahom u Greenovej tety nie je problém. (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on január - 26 - 2020
ketegória: Naše akcie

Malý Závrat

Ráno som sa zo Smokovca nijak neponáhľal. Podľa informácii spred týždňa o množstve a kvalite snehu z článku na webe Vetroplach magazínu som ako cieľovú destináciu zvolil Malý Závrat (2220m) vo Veľkej Studenej doline. Ráno som chvíľu počkal, aby som doprial snehu čas trochu omäknúť. (Zobraziť viac…)

oM
oM on január - 24 - 2020
ketegória: Naše akcie

Dereše

Vyľudnené UPC-čko počas skúškového obdobia mi dovolilo vyraziť na niekoľko dní do hôr. Musím uznať, že už som to potreboval. Neviem, či poznáte ten stav, keď sa neviete na nič poriadne sústrediť, každá maličkosť vás rozptyľuje a zamotáva, všetko vám lezie na nervy a musíte si dávať poriadny pozor, aby ste zbytočne precitliveno nezareagovali. (Zobraziť viac…)

oM
oM on január - 23 - 2020
ketegória: Naše akcie
Značky:

Železná brána

… nuž, čo napísať.  Vďaka, že Vás mám a vďaka za skvelý spoločný čas v tejto krásnej paži zapaženej 😀

 

 

(Zobraziť viac…)

Anička
Anička on január - 20 - 2020
ketegória: Naše akcie
Značky: