Archív pre kategóriu ‘Naše akcie’

Zápis na Suchom

Konečne, po dlhých túžbach a snahách vypadnúť z BB do hôr, sa to aj podarilo. Zarezervovali sme si ubytko na Chate pod Suchým (Chata pod Borišovom bola plná, z Kráľovej Studne ani neodpovedali). V piatok po obede vyrazilo naše bežecké trio (oM, Anička a ja) s Chrústom do Strečna. (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on október - 11 - 2020
ketegória: Naše akcie
Značky:,

Bradavica

Počasie podľa predpovede nemalo byť najideálnejšie, ale stále celkom vhodné na nejaký krásny tatranský výstup. Keďže tátoše čakali v aute, bola by to škoda ich opätovne nevyužiť. Takže padlo rozhodnutie, že si po 3 rokoch zopakujeme „vyvezenie sa“ na Sliezsky dom. A podľa miery únavy a zvážení ďalších podmienok zvolíme za cieľ Kvetnicu alebo Weszterov štít a možno snáď aj Bradavicu. (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on september - 15 - 2020
ketegória: Naše akcie

Rumanov štít

Keďže hygienici odporúčajú dodržiavať rozostupy, nešli sme na Rysy, ale na Rumanov štít, kde šlo dodržať odstup niekoľko kilometrov do všetkých strán.

Budík nám zazvonil o štvrtej… kávička, čajíček, rad na kúpeľňu a ide sa. (Zobraziť viac…)

Anička
Anička on september - 14 - 2020
ketegória: Naše akcie

Lysec

Nejako sme si nevedeli nájsť cieľ na dnešný deň. Anička sa nechala inšpirovať kamarátkou a tak sme sa vydali, v zložení otče-Anička-Samo a ja, na nepoznaný veľkofatranský Lysec (1381m). Ten leží mimo hlavného hrebeňa, medzi Belianskou a Jasenskou dolinou.

Z BB sme vyrazili veľmi neskoro ráno a auto sme pred obedom zaparkovali v obci Belá-Dulice. Samo s veľkou pokorou, keďže to bol jeho prvý beh v horách s plánovanou trasou nad 10km. (Zobraziť viac…)

barborka
barborka on september - 5 - 2020
ketegória: Naše akcie
Značky:,

Suchá dolina

Je záver augusta a ešte pred rozbehom školského roka ma nohy ťahali zase kamsi do prírody. Ešte si ju aspoň trochu užiť, kým sa to všetko nerozbehne. Viem, už dávno nie som školák a akademický rok, na ktorý je naviazané moje pôsobenie začína skoro o mesiac, ale predsa len koniec prázdnin vo mne evokuje aj koniec obdobia voľnejšieho režimu. (Zobraziť viac…)

oM
oM on august - 31 - 2020