Archív pre kategóriu ‘Návody a testy’

20180225_175846

Balenie Isadore

Cyklistické nohavice Isadore ThermoRoubaix Tights už po prvom riadnom oblečení sedia na tele, po pár sto metroch jazdy príjemný pocit aj v sedle. Pri „rýchlej“ jazde po rovine som mal miestami pocit, že je to pre ne teplotný strop, ale s odstupom času som si vlastne uvedomil, že som nemal nikdy nepríjemný pocit chladu, jediné čo som miestami cítil boli boky v oblasti za bedrovým kĺbom, ale to je len subjektívny pohľad. Pri zvýšenej záťaži v stúpaní z Rakytovca do Badína som nemal pocit, že by som sa začal prehrievať, (Zobraziť viac…)

Ivan
Ivan on február - 5 - 2018
ketegória: Návody a testy

Práškové polievky nás prestali baviť. Jedna sa dá, ale jesť to celý týždeň – nic moc. Tak sa toho chopil oM. To čo sa dialo na plynových varičoch stálo za zaznamenanie a hádam stojí aj za prečítanie a zrealizovanie. (Zobraziť viac…)

Anička
Anička on október - 18 - 2014
ketegória: Návody a testy
Zobrazenie GPX

Zobrazenie GPX

Pri plánovaní výletu si sa už určite stretol s tým, že niekto zavesil na web súbor s príponou gpx (napr. v sprievodcovi po Tatrách) s tým, že v danom súbore sú bližšie informácie alebo záznam trasy. Čo to teda ten gpx súbor je? Jednoducho povedané – je to súbor, v ktorom sú uložené GPS údaje o trase alebo len o nejakých zaujímavých bodoch. Tento súbor môže obsahovať aj daľšie informácie ako popisy, fotografie, časové údaje, rýchlosť … (Zobraziť viac…)

green
green on september - 23 - 2013
ketegória: Návody a testy